1. Karolína Kóňová 1. r.1.č.I.st., Kristína Kóňová 3.r.1.č.I.st.,
Koleda - Dnešný deň sa radujme
korepetície - Nataša Kóňová a.h.
pedagóg - Zuzana Šebestová
2. Karolína Hudáková 1.r.1.č.I.st.,
G. Orbán - Medvedí tanec, Kukučka
pedagóg - Anna Borošová
3.Natasza Ryboš 1.r.1.č.I.st.,
Koleda - Štedrý večer nastal
korepetície - Eduard Lenner
pedagóg - Denisa Šlepkovská
4.Hana Hanko 1.r.1.č.I.st.,
K. Lapšanská - Už je zima
korepetície - Eduard Lenner
pedagóg - Ján Vaculík
5.Matúš Pavlovič 2.r.1.č.I.st.,
F. Molino – Rondo
pedagóg - Andrej Kellenberger
6.Sára Rebrová 2.r.1.č.I.st.,
Koleda - Vstávajte pastieri
korepetície - Eduard Lenner
pedagóg - Denisa Šlepkovská
7.Vivien Schlosser 3.r.1.č.I.st.,
G. Orbán - Večerné zvony
pedagóg - Mária Samarjayová
8.Daniela Dubanová 2.r.1.č.I.st.,
Koleda - Pastieri, pastieri
korepetície - Eduard Lenner
pedagóg - Denisa Šlepkovská
9.Katarína Štadlerová 3.r.1.č.I.st., Veronika Štadlerová 3.r.2.č.I.st.,
J. G. Türk - Chorál, J. Snížková – Uspávanka
Pedagóg – Olívia Cvečková
10.Matúš Dzuroška 4.r.1.č.I.st.,
F. Kleynjans – Menuet
pedagóg - Peter Buocik
11.Ema Vadovičová 4.r.1.č.I.st.,
L. Sluka - Veselá jízda
pedagóg - Anna Borošová
12.Simona Machalíková 4.r.1.č.I.st.,
W. A. Mozart – Allegretto
korepetície - Eduard Lenner
pedagóg - Eva Uličná
13.Lara Čalfová 2.r.2.č.I.st.,
W. A. Mozart - Chlieb s maslom
pedagóg - Ružena Návojová
14.Katarína Pospechová 4.r.1.č.I.st.,
Koleda - Nesiem Vám noviny
pedagóg - Veronika Polomská
15.Hana Kalábová 3.r.2.č.I.st.,
G. Karganov – Scherzino
pedagóg - Ružena Návojová
16.Klára Andrášová 4.r.1.č.I.st.,
Ľudová pieseň - Na nebesiach hviezdička
korepetície - Eduard Lenner
pedagóg - Denisa Šlepkovská
17.Tímea Čerňanská 3.r.2.č.I.st.,
L. van Beethoven - Nemecký tanec, S. Szokolay – Paleček
pedagóg - Mária Samarjayová
18.Ester Stacho 1.r.2.č.I.st.,
J. Haydn – Allegretto
korepetície - Eduard Lenner
pedagóg - Eva Uličná
19.Aneta Slivková 3.r.2.č.I.st.,
B. Smetana - Lístek do památníku
pedagóg - Mária Blesáková
20.Ema Bernáthová 1.r.2.č.I.st.,
Koledy - Od nás dávno túžený, Búvaj dieťa krásne
korepetície - Gabriela Bernáthová
pedagóg - Denisa Šlepkovská
21.David Pašš 3.r.2.č.I.st.,
J. Benda - Sonatína a mol - 1.časť
pedagóg - Zuzana Zamborská
22.Sahat Immanuel Sarumpaet 4.r.2.č.I.st.,
E. Satie - Gymnopedie č.1
pedagóg - Zuzana Zamborská
23.Sophia Mareková 1.r.II.st.,
G. B. Pergolesi - Se tu m´ami
korepetície - Eduard Lenner
pedagóg - Ján Vaculík
24.Alžbeta Mudroňová 2.r.II.st.,
Ľ. Kuruc - Zimná pieseň, Pocta Chopinovi
pedagóg - Ružena Návojová
25.Michal Miklovič 1.r.II.st.,
F. Chopin - Prelúdiá op.29 č.9, op.28 č.7
pedagóg - Mária Blesáková
26.Michal Kabát 1.r.II.st.,
A. Thomys - Miniatures in Various Styles
korepetície - Vladimír Šranko
pedagóg - Alexander Stepanov